Ski Bus / Dojazd

Darmowy Ski Bus

Nie masz jak dotrzeć na GrapaSki? Nie przejmuj się – w okresie zimowym ze wszystkich okolicznych miejscowości dojedziesz na nasz stok darmowym Skibusem, który po skończonej jeździe – zabierze Cię do domu. Dla grup zorganizowanych – możliwy jest dodatkowy kurs.

Ski Bus | Kurs Murzasichle

Przystanek Odjazdy na GrapaSki:
Poronin Kośne Hamry I 8:20, 9:35, 11:55, 15:15
Murzasichle Dolne 8:21, 9:36, 11:56, 15:16
Murzasichle Szkoła 8:22, 9:37, 11:57, 15:17
Murzasichle Remiza 8:23, 9:38, 11:58, 15:18
Murzasichle Biblioteka 8:24, 9:39, 11:59, 15:29
Murzasichle Capówka 8:25, 9:40, 12:00, 15:20
Murzasichle Budzów Wierch I 8:26, 9:41, 12:01, 15:21
Murzasichle Budzów Wierch II 8:28, 9:43, 12:03, 15:23
Poronin Majerczykówka Sklep 8:30, 9:45, 12:05, 15:25
Poronin Majerczykówka Skrzyżowanie 8:33, 9:47, 12:07, 15:27
Poronin Kośne Hamry 8:34, 9:49, 12:09, 15:29
Stasikówka 8:37, 9:52, 12:12, 15:32
Bukowina Tatrzańska Karpęciny 5 8:41, 9:56, 12:16, 15:36
Bukowina Tatrzańska Klin 8:42, 9:57, 12:17, 15:37
Bukowina Tatrzańska Poczta 8:43, 9:58, 12:18, 15:38
Bukowina Tatrzańska Kościół 8:45, 10:00, 12:20, 15:40
Bukowina Tatrzańska Dolna Rondo 8:48, 10:03, 12:23, 15:43
Czarna Góra Sklep 8:50, 10:05, 12:25, 15:45
Czarna Góra Szkoła 8:51, 10:06, 12:26, 15:46
Czarna Góra Skrzyżowanie 8:52, 10:07, 12:27, 15:47
Czarna Góra Sołtystwo 8:53, 10:08, 11:08, 12:08, 14:38, 15:48, 16:48
Czarna Góra Zagóra Kościół 8:55, 10:10, 11:10, 12:30, 14:40, 15:50, 16:50
Czarna Góra Zagóra Kościół 8:56, 10:11, 11:11, 12:31, 14:41, 15:51, 16:51
Czarna Góra Zagóra I 8:57, 10:12, 11:12, 12:32, 14:42, 15:52, 16:52

Ski Bus | Kurs Białka Tatrzańska

Przystanek: Odjazdy na GrapaSki:
Białka Tatrzańska Dolna8:30, 9:20, 10:20, 11:40, 13:00, 15:00, 16:00, 17:00
Białka Tatrzańska Kaniówka8:32, 9:22, 10:22, 11:42, 13:02, 15:02, 16:02, 17:02
Białka Tatrzańska Korkoszówka8:34, 9:24, 10:24, 11:44, 13:04, 15:04, 16:04, 17:04
Białka Tatrzańska Środkowa8:36, 9:26, 10:26, 11:46, 13:06, 15:06, 16:06, 17:06
Białka Tatrzańska Szkoła8:37, 9:27, 10:27, 11:47, 13:07, 15:07, 16:07, 17:07
Białka Tatrzańska Burkaty8:38, 9:28, 10:28, 11:48, 13:08, 15:08, 16:08, 17:08
Białka Tatrzańska Środkowa 3298:39, 9:29, 10:29, 11:49, 13:09, 15:09, 16:09, 17:09
Białka Tatrzańska Pod Grapą 108:40, 9:30, 10:30, 11:50, 13:10, 15:10, 16:10, 17:10
Białka Tatrzańska Pod Grapą I8:41, 9:31, 10:31, 11:51, 13:11, 15:11, 16:11, 17:11
Białka Tatrzańska Pod Grapą 278:42, 9:32, 10:32, 11:52, 13:12, 15:12, 16:12, 17:12
Białka Tatrzańska Pod Grapą II8:43, 9:33, 10:33, 11:53, 13:13, 15:13, 16:13, 17:13
Białka Tatrzańska Pod Grapą 658:44, 9:34, 10:34, 11:54, 13:14, 15:14, 16:14, 17:14
Białka Tatrzańska Grapa8:45, 9:35, 10:35, 11:55, 13:15, 15:15, 16:15, 17:15

Ski Bus | Odjazdy z Grapa Ski

Kierunek  Odjazdy z GrapaSki
Czarna Góra Sołtystwo11:30, 13:10, 14:50, 16:30, 17:00, 19:10, 20:10
Murzasichle – Przez: Czarną Górę ul. Nadwodnia i Bukowinę Tatrzańską11:30, 13:10 14:50, 17:00, 19:10, 20:10
Bukowina Tatrzańska Dolna – Przez: Trybsz, Białkę Tatrzańską11:10, 12:30, 13:30, 15:30, 16:30, 17:30, 19:10, 20:10

Dojazd

Na GrapaSki możesz dojechać dwoma drogami: zieloną i niebieską. Doradzamy trasę zieloną – jest ona dużo łatwiejsza i nie ma na niej stromych górskich przewyższeń!

Trasa zielona

Nawiguj w Google Maps

Trasa zielona – z Nowego Targu – do wsi Groń, w Groniu skręcić na Trybsz. Z Zakopanego należy dotrzeć do Białki Tatrzańskiej (Poronin – Stasikówka, Bukowina, Białka), w Białce do ulicy Pod Grapą, a nią – do skrzyżowania Trybsz, Nowa Biała, Groń. Na tym skrzyżowaniu kierujemy się na Trybsz.

Dalej – w Trybszu należy skręcić na Czarną Górę – na początku wsi – skręcić w prawo. Gotowe!

Trasa niebieska

Nawiguj w Google Maps

Trasa niebieska – dla kierowców którym nie straszne są zimowe podjazdy, polecamy trasę niebieską: z ronda Białka – Bukowina skręcamy na Jurgów, po przejechaniu mostu – na Czarną Górę. Mijamy szkołę, stację Koziniec i podjeżdżamy na szczyt Czarnej Góry – na nim – skręcamy w lewo

Współrzędne GPS

Stacja dolna: 49.386261, 20.114929
Stacja górna: 49.381812, 20.125263