Zastanawiasz się jak do nas dojechać?

Zobacz sam! Nic prostszego!

Darmowy SKIBUS

Rozkład jazdy

Codziennie od 27.12 do 26.02.2017r. pomiędzy 9:00 a 20:30 narciarzy i snowboardzistów wożą do nas z całej okolicy darmowe skibusy!
Znajdź przystanek skibusa, który jest najbliżej Twojego pensjonatu i dojeżdżaj do nas codziennie!

Dla grup zorganizowanych, po wcześniejszym kontakcie (tel.: 667 922 299) oferujemy możliwość odbioru spod pensjonatu i dowóz z wyciągu po skończonej jeździe na stoku.

Skocz do rozkładu:

Białka Tatrzańska

Stacja Narciarska GrapaSki

Przystanek Odjazdy
Białka Tatrzańska Grapa 34 „U Ciwersa” 08:30 09:20 10:00 10:50 12:00 13:00 13:40 15:15 16:00 17:00
Białka Tatrzańska Pod Grapą 65 08:31 09:21 10:01 10:51 12:01 13:01 13:41 15:16 16:01 17:01
Białka Tatrzańska Pod Grapą 51 B 08:32 09:22 10:02 10:52 12:02 13:02 13:42 15:17 16:02 17:02
Białka Tatrzańska Pod Grapą 27 08:33 09:23 10:03 10:53 12:03 13:03 13:43 15:18 16:03 17:03
Białka Tatrzańska Pod Grapą 10 08:34 09:24 10:04 10:54 12:04 13:04 13:44 15:19 16:04 17:04
Białka Tatrzańska Środkowa 329 08:35 09:25 10:05 10:55 12:05 13:05 13:45 15:20 16:05 17:05
Białka Tatrzańska Burkat 08:36 09:26 10:06 10:56 12:06 13:06 13:46 15:21 16:06 17:06
Białka Tatrzańska Szkoła 08:37 09:27 10:07 10:57 12:07 13:07 13:47 15:22 16:07 17:07
Białka Tatrzańska Środkowa 08:38 09:28 10:08 10:58 12:08 13:08 13:48 15:23 16:08 17:08
Białka Tatrzańska Korkoszówka 08:39 09:29 10:09 10:59 12:09 13:09 13:49 15:24 16:09 17:09
Białka Tatrzańska Kaniówka 08:40 09:30 10:10 11:00 12:10 13:10 13:50 15:25 16:10 17:10
Bukowina Dolna 08:42 09:32 10:12 11:02 12:12 13:12 13:52 15:27 16:12 17:12
Czarna Góra I 08:43 09:33 10:13 11:03 12:13 13:13 13:53 15:28 16:13 17:13
Czarna Góra II – Sklep GS 08:44 09:34 10:14 11:04 12:14 13:14 13:54 15:29 16:14 17:14
Czarna Góra III – Szkoła Podstawowa 08:45 09:35 10:15 11:05 12:15 13:15 13:55 15:30 16:15 17:15
Czarna Góra IV – Skrzyżowanie 08:46 09:36 10:16 11:06 12:16 13:16 13:56 15:31 16:16 17:16
Czarna Góra Sołtysowo 08:47 09:37 10:17 11:07 12:17 13:17 13:57 15:32 16:17 17:17
Czarna Góra Zagóra I 08:49 09:39 10:19 11:09 12:19 13:19 13:59 15:34 16:19 17:19
Czarna Góra Zagóra Kościół 08:50 09:40 10:20 11:10 12:20 13:20 14:00 15:35 16:20 17:20
Czarna Góra Zagóra II 08:51 09:41 10:21 11:11 12:21 13:21 14:01 15:36 16:21 17:21
Stacja Narciarska GrapaSki 08:55 09:45 10:25 11:15 12:25 13:25 14:05 15:40 16:25 17:25

Stacja Narciarska GrapaSki

Białka Tatrzańska

Przystanek Odjazdy
Stacja Narciarska GrapaSki 10:00 11:00 12:00 13:00 13:50 15:10 16:10 17:10 19:10 21:10
Czarna Góra Zagóra Kościół 10:05 11:05 12:05 13:05 13:55 15:15 16:15 17:15 19:15 21:15
Czarna Góra Zagóra I 10:06 11:06 12:06 13:06 13:56 15:16 16:16 17:16 19:16 21:16
Czarna Góra Sołtystwo 10:08 11:08 12:08 13:08 13:58 15:18 16:18 17:18 19:18 21:18
Czarna Góra IV – Skrzyżowanie 10:09 11:09 12:09 13:09 13:59 15:19 16:19 17:19 19:19 21:19
Czarna Góra III – Szkoła Podstawowa 10:10 11:10 12:10 13:10 13:00 15:20 16:20 17:20 19:20 21:20
Czarna Góra II – Sklep GS 10:11 11:11 12:11 13:11 13:01 15:21 16:21 17:21 19:21 21:21
Czarna Góra I 10:12 11:12 12:12 13:12 13:02 15:22 16:22 17:22 19:22 21:22
Bukowina Dolna I 10:13 11:13 12:13 13:13 13:03 15:23 16:23 17:23 19:23 21:23
Bukowina Dolna 10:14 11:14 12:14 13:14 13:04 15:24 16:24 17:24 19:24 21:24
Białka Tatrzańska Kaniówka 10:15 11:15 12:15 13:15 13:05 15:25 16:25 17:25 19:25 21:25
Białka Tatrzańska Korkoszówka 10:16 11:16 12:16 13:16 13:06 15:26 16:26 17:26 19:26 21:26
Białka Tatrzańska Środkowa 10:17 11:17 12:17 13:17 13:07 15:27 16:27 17:27 19:27 21:27
Białka Tatrzańska Szkoła 10:18 11:18 12:18 13:18 13:08 15:28 16:28 17:28 19:28 21:28
Białka Tatrzańska Burkat 10:19 11:19 12:19 13:19 13:09 15:29 16:29 17:29 19:29 21:29
Białka Tatrzańska Środkowa 329 10:20 11:20 12:20 13:20 13:10 15:30 16:30 17:30 19:30 21:30
Białka Tatrzańska Pod Grapą 10 10:21 11:21 12:21 13:21 13:11 15:31 16:31 17:31 19:31 21:31
Białka Tatrzańska Pod Grapą 27 10:22 11:22 12:22 13:22 13:12 15:32 16:32 17:32 19:32 21:32
Białka Tatrzańska  Pod Grapą 51B 10:23 11:23 12:23 13:23 13:13 15:33 16:33 17:33 19:33 21:33
Białka Tatrzańska Pod Grapą 65 10:24 11:24 12:24 13:24 13:14 15:34 16:34 17:34 19:34 21:34
Białka Tatrzańska Grapa 34 „U Ciwersa” 10:25 11:25 12:25 13:25 13:15 15:35 16:35 17:35 19:35 21:35
Skocz do góry
FaceBook GrapaSki